Näitan kõiki 8 tulemust

Populaarne Ameerika näitleja ja poplaulja Ariana Grande annab välja omaenese parfüümisarjaga, mis peegeldab just tema olemust – võluv, mänguline ja energiline.
Ariana Grande on näidelnud ja laulnud juba alates lapsepõlvest, kui ta mängis mitmes telesarjas ja muusikalis. Ta tegi muusikadebüüdi 2013. aastal debüütalbumiga Yours Truly, mis paljudes riikides esikümnesse jõudis ja tema tähelennule aluse pani. Ariana Grande on üks tänapäeva edukamaid poplauljaid ja üks mõjukamaid Ameerika kuulsuseid, kellel on üle saja miljoni fänni.
Üle parfüümimaailma läve astus laulja aastal 2015 oma debüütlõhnaga, magusalt puuviljase ja lillelise ARI by Ariana Grande parfüümveega. Aasta hiljem jõudis lettidele uus lõhn Ariana Grande Sweet Like Candy, mille vahukoore, vahukommide ja vanilje aroom meeli meeldivalt õrritas. Samuti väärib tähelepanu Ariana Grande Cloud parfüüm, milles segunevad oivaliselt pralineekommid, kookos, lillenoodid ja mahlased puuviljad. Ariana Grande parfüümikomplektid, kus on lisaks populaarsele Ariana Grande parfüümile ka kokkusobivad kehahooldustooted, pakuvad põnevust Grande fännidest märksa laiemale ringile.
Ariana Grande parfüümid muudavad teid iga õhtuse ürituse täheks. Kas olete rambivalguseks valmis?

-20%
58,82 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 19,61 
-20%
42,42 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14,14 
-20%
45,85 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,28 
-20%
55,77 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 18,59