Näitan kõiki 17 tulemust

Joico on professionaalne juuksehooldustoodete bränd, mis on tuntud oma kvaliteetsete toodete poolest. Loodud selleks, et aidata inimestel saavutada terved, ilusad ja säravad juuksed. Brändi missiooniks on pakkuda klientidele innovatiivseid lahendusi juuste hooldamiseks, taastamiseks ja stiliseerimiseks ning aidata neil saavutada oma unistuste juuksed.
Joico tootevalik hõlmab laias valikus tooteid, sealhulgas šampoonid, palsamid, juuksemaskid, juukseõlid, kuumakaitsevahendid, juuksevärvid ja palju muud. Nende tooted on välja töötatud kõrgekvaliteediliste koostisosade abil ning nad kasutavad tipptasemel tehnoloogiat ja teadustööd, et tagada maksimaalne efektiivsus ja tulemused.

Maailmas pole midagi sarnast tervete juuste iluga. Nende elujõud, värvid ja sära valgustavad ruumi ja tõstavad tuju. Joicol on sellele tähelepanuväärsele energiale nimi. Seda kutsutakse seda “Joi”. Joi on Joico tegevuse keskmes. “Tervede juuste rõõm” on Joico lubadus ja pühendumus. Joico on edukas ja armastatud üle maailma juba 50 aastat.

-20%
41,21 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 13,74 
-20%
34,38 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,46 
-20%
37,65 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 12,55