lisella.ee Wibo Girls just wanna have funun
WIBO - Koge esmaklassilist kvaliteeti hea hinnaga.
WIBO - Koge esmaklassilist kvaliteeti hea hinnaga.
lisella.ee 100% raha tagasi garantii IG

Tere tulemast meie maailma. Ilu-, värvi- ja innovatsioonimaailma. Me ammutame inspiratsiooni ümbritsevast keskkonnast ja kõigest erakordsest, originaalsest ja mittestandardsest.

WIBO – naiselik, aktiivne, dünaamiline, teadlik oma vajadustest. Selline on WIBO kaubamärk, selline on WIBO naine. Elab dünaamiliselt ja on tuttav uusimate trendidega. Olles läbinud küpsemisperioodi ja astunud maailma, mis on täis inspiratsiooni, värve ja võimalusi on WIBO selles maailmas kindlalt kohal. Alati originaalne, rõõmsameelne ja erksalt särav. Olles varustatud moe ja tehnoloogilise uudsusega ütleb ta UNIKAALSUSLE alati JAH! Ta testib, proovib, õpib ja teeb koostööd.

Uuenduslikele tehnoloogiatele tuginedes arendab WIBO iga päev värviküllast kosmeetikat, mida armastavad miljonid naised üle maailma. Kõrge esteetika- ja ilumeelega defineerib WIBO uue ajastu ilutoodete turgu. Kasutades inspiratsiooni ammutamiseks ümbritsevat maailma.

Siin Lisella e-poes saad Sa osa WIBO uudsest ja funktsionaalsest kosmeetikamaailmast, mida iseloomustab värvide mitmekesisus ja mis paneb sind ütlema lihtsalt WOW!

Koge esmaklassilist kvaliteeti hea hinnaga.

Kõik WIBO tooted on #CRUELTYFREE ja meie #VEGANFRIENDLY tooted leiad kategooriast VEGAN.

Populaarsemad kategooriad