Wibo Adorable Lipstick, 3,5g

10,43 

Adorable Lipstick on tugeva pigmendiga, kauapüsiv ja rikkaliku koostisega matt huulepulk, mis katab huuled ideaalselt juba esimese tõmbega. Valikus olevad kaunid toonid garanteerivad paeluva värvivaliku ka kõige nõudlikumale matt huulepulga austajale. Huulepulga kork püsib magneti abil kindlalt omal kohal, seega on Adorable eriti mugav huulepulk kaasaskandmiseks.
#VEGANFRIENDLY #CRUELTYFREE

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Be Brave, Choco Kiss, Russian Beauty

Brand

Wibo

6 arvustust tootele Wibo Adorable Lipstick, 3,5g

 1. Julia

  Suurepärane huulepulk ja väga kaunis toon! Lisaks ka väga kaunis pakend! 🙂

 2. Hanna

  Tellisin tooni Choco Kiss, mis on väga ilus ja sügav. lahedalt matt. Huulepulga kuju teeb huultele täpselt pealekandmise raskeks, aga eks saab pintsli appi võtta. Kui huulepulk peale kantud, jäävad huuled üsna kuivaks, aga eks sellegi vastu aitab kasvõi hügieeniline huulepulk. Ei ütleks, et toode eriti kauapüsiv on. Süües kulub igatahes küll kohe maha.

 3. Kristel

  Ma olen täiesti in love selle huulepulgaga, väga hea pigment, püsib kaua ja see pakend ♥️ Mul on mitmed käekotid rikutud huulepulgaga, sest kork on pealt ära tulnud. Aga vot sellega seda ei juhtu, sest kork on magnetiga. Lihtsalt super!

 4. Kerttu

  Russian Beauty- väga ilus kassikaline puhas punane toon. Püsib hästi peal ja ei lähe huultel krobeliseks. Väga oluline, et kohvitassi ega klaasile ei jäta jälgi.

 5. Piret

  Pakend on väga eksklusiivne ja sisu veel eksklusiivsem. Tõeliselt sügav ja hästi kattev pigment. Kestab huultel kaua ja ei määri. Valisin 2 tooni, mis tundusid esmapilgul universaalsed, kuid huultele kantuna lõi kogu meigile sellise salapärase isikupära… Mulle meeldib ja soovitan.

 6. Marta

  Tõeliselt kaunis matt huulepulk. Glamuurne ja mugav pakend (magnetiga kork). Huultel nii kerge, lõhnab imeliselt ja ka toon on ilus veidi tumedam nude (tellisin Desire). Olen väga positiivselt üllatunud! 😊

Lisa arvustus