Wibo Doll Lips Lipstick, 3g

6,23 

Suurepärase pigmendi ja originaalse glamuurse välimusega kreemjas huulepulk. Selle ainulaadne koostis võimaldab vaid ühe tõmbega luua kaunid huuled. Huulepulk niisutab huuli ja varjab kõik huulte ebatäpsused. Meil on pakkuda kolm klassikalist värvitooni, mis aitavad luua kõigile kaunid nukuhuuled.
#CRUELTYFREE

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

1 Rosie, 2 Reddy, 3 Cherry

Brand

Wibo

6 arvustust tootele Wibo Doll Lips Lipstick, 3g

 1. Виктория

  Отличная помада с нежной текстурой. Мягко лодится на губы.
  (Ideaalne pehme tekstuuriga huulepulk. Kerge ja mugav huultele kanda. / tõlge lisella.ee)

 2. Helin

  Suurepärane huulepulk! Väga lihtne peale kanda. Minu uus lemmik!💋

 3. Jekaterina

  Väga hea huulepulk, niisutab huuled. Alguses mõtlesin, et terve huulepulk on glitter efektiga, kuid reaalsuses tuli välja et ainult pealmine kiht sädeleb dekoratiivselt)

 4. Nele-Helen

  Sellel huulepulgal on lihtsalt imeilus välimus! Pealmine kiht on nii glitter, et vau! Huulepulk ise on tõesti pehme, kreemjas ja niisutav. Toon Rosie on ilus tagasihoidlik. Sobib nii igapäevaselt kasutamiseks kui pidulikumaks ürituseks.

 5. Катя

  Очень крутая помада, Увлажняет губы. Сначала думала что она с эффектом блёсток, а потом оказалось что блёстки расположены только по верхнему слою помады, так сказать для красоты))

 6. Eret

  Tõeliselt kreemjas ja pehme huulepulk, mõnus igapäevaseks kasutuseks. NB! Huulepulk ei anna sädelust, selle pealmine kiht sädeleb vaid dekoratiivselt.

Lisa arvustus