Wibo Burlesque Mascara, 8g

7,70 

Laost otsas

Ripsmetušš, mis tagab võrgutava pilgu. Vaid üksainus liigutus harjaga annab juba piisavalt volüümi. Burlesque ripsmetušš muudab ripsmed visuaalselt tihedamaks, pikendab ja koolutab neid. Liivakellakujuline hari on inspireeritud naise kehast, see katab värviga iga ripsmekarva muutmata lõpptulemust raskeks. Sisseehitatud kamm eraldab ripsmed ja tõstab neid.
#CRUELTYFREE

Kaal 0,011 kg
Mõõtmed 1,7 × 2 × 13 cm
Brand

Wibo

7 arvustust tootele Wibo Burlesque Mascara, 8g

 1. Bertha Lindvest

  Väga hea ripsmedušš. Üldiselt olen Lancome kasutanud aga ma ütles, et see tihendab ja pikendab ebareaalselt hästi. Olen just uut tellimust tegemas

 2. Kelly

  Väga hea ripsmekas, ei jäta tükki ja teeb ripsmed tihedaks

 3. Kaisa

  Väga hea ripsmekas, ei jäta ripsmeid tükki mis tavaliselt probleemiks on. Muidu kasutasin kallimate firmade ripsmekat aga teeb oma too samavaarselt ära😍❤️

 4. Maarja

  Väga hea toode! Soovitan!

 5. Merleen

  Ma olen nii kaua otsinud ripsmetušši, mis looks silmnähtavalt tihedamad ripsmed ja ma ei pidanud pettuma. Mu ripsmed näevad imelised välja ning tõesti, ripsmetušš ei valgu ka laiali nagu tavaliselt kipub juhtuma. Lemmik ripsmetušš üle pika aja!

 6. Anne Gavrilova

  Imeline toode. Ei jää tükki ja ei valgu laiali.

 7. Nele-Helen

  See on parim ripsmetušš, mida kasutanud olen! Püsib super hästi peal, on tapvalt must, ei jää tükki ega lähe laiali. Teiste ripsmetuššidega võrrelda ei anna!

Lisa arvustus