Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Eau de Parfum

34,90 49,90 

Õrnal naiselikul võlul on palju vorme. Piisab, kui jääda vaid korraks seisma ja tajuda hetki, mil teist kiirgab kõige rohkem naiselikkust ja enesekindlust. Hugo Bossi parfüümvesi Boss Ma Vie on inspireeritud naise hinge haprusest. Proovige ka teie põnevat kompositsiooni, mis on austusavaldus naise ilule ja kordumatusele.

  • – puuviljaste alltoonidega lillelõhn
  • – sobib moodsale ja elegantsele naisele
  • – ideaalne nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka erilisteks puhkudeks

Koostis
Parfüümvee põhiakord on haruldane kaktuseõis, mis nagu nainegi on ebatavaliselt kaunis ja elegantne. Selle ühendus südamega, milles on koos roosi, freesia ja roosa jasmiini akordid, moodustab tõeliselt elegantse kombinatsiooni. Lõhna Boss Ma Vie baasiks on seedripuu ja teised puiduliigid, mis rõhutavad sensuaalselt kogu lõhnakompositsiooni ja püsivad nahal pikki tunde.

Lõhna lugu
Selle lõhna loomisel oli inspiratsiooniks naine näiliselt tavalistel hetkedel, nagu jalutuskäik päikeseloojangu ajal või lille põgus puudutus. Just neil hetkedel, kui naine peatub ja tunnetab olemise ilu ning kiirgab endast maksimaalselt naiselikkust ja enesekindlust. Kõike seda kehastab elegantses pudelis see õrnroosa parfüümvesi.

Boss Ma Vie koosneb kolmest osast, mis sümboliseerivad moodsust, naiselikkust ja enesekindlust. Need kirjeldavad selle tipu-, südame- ja põhinooti. Lõhna Boss Ma Vie näoks sai Gwyneth Paltrow.

Tipunoodid
Kaktus

Südamenoodid
Jasmiin, roos, freesia

Baasnoodid
Seeder, puidunoodid

Kategooria
Lilleline

Kaal -
Mõõtmed -
Maht

30ml, 50ml

Brand

Hugo Boss

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Eau de Parfum”