Lavandais, lavendlitoodete spetsialist.
Lavandais, lavendlitoodete spetsialist.
Lavandais, lavendlitoodete spetsialist.
Lavandais, lavendlitoodete spetsialist.
LA86641
Lavandais tutvustus

Perekonna lugu.

Nathalie ja Pascal Brun arendavad lavendli kasvatamist Lõuna-Prantsusmaal oma vanavanaisa César Bruni maavaldustes. Nad tegutsevad kirglikult Domaine Lavandaisi muuseumi ümbruses, mis tänapäeval tervitab külalisi üle kogu maailma ning kannab Maison de la Lavande nime.
Domaine Lavandai lavendli destilleerimise saladusi on põlvest põlve edasi antud. Lavendli destilleerimine on siin toimunud 1937.a alates. Käsitöö meetodil saadud lavendli eeterlik õli on 100% puhas ja looduslik.

Lavendli vooruste esiletõstmiseks lõid Pascal ja Nathalie 2016. aastal kaubamärgi Lavandais en Provence, mis koondab enda alla sertifitseeritud looduskosmeetika ning lavendli eeterlike õlidega loodustooted. Lavandais tooted on toodetud keskkonda ja nahka austades.

2016.a loodi ka kaubamärk Le Lavandiou, mis ühendab Lavandaisi mõisas kasvatatud ning lavendlist valmistatud käsitöö- ja kohalikke toidukaupu.
2020.a tooteperekonnaks liidetud sari on sertifitseeritud orgaanilise kosmeetika ECOCERT sertifikaadiga.

Sertifitseeritud looduskosmeetika.

Oleme lavendli vooruses ja kasulikkuses veendunud. Selle tõttu oleme naistele ja meestele mõeldes loonud looduslike koostisega sertifitseeritud looduskosmeetika:

  • kõik meie tooted sisaldavad orgaanilist lavendli eeterlikku õli või lillevett
  • lisaks lavendli lõhnale, oleme valinud ka mitmesuguseid teisi kergeid lõhnu, samal ajal lavendli toimeaineid säilitades
  • kreemjad tekstuurid sobivad ilurutiini või intensiivse heaolu hetkedeks
  • 100% Prantsusmaal tootmine
  • kõik meie kosmeetikatooted vastavad COSMOSe standardile ja omavad ECOCERT Greenlife ning Cosmébio sertifikaate
  • kehahooldus, näohooldus ja vananemisvastased vahendid, dušigeelid ning šampoonid … leia meie e-poest kõik Lavandais looduskosmeetika tooted!

Lavandais, lavendlitoodete spetsialist.

Lavandais pakub ka lavendli seepe, parfüüme ja käsitöötooteid.
Traditsioonilised Marseille seebid, väiksemad seebid külalistele, imeliste kaunistustega seebikarbid, vedelseep kätele ja kehale … valik on lai!
Avastage meie naiste ja meeste lõhnaveed, tualettveed ning parfüümid. Need on valmistatud koostöös kuulsate Grasse linna parfüümimeistritega.
Samuti leiate lõunamaa soojade värvide ja mõnusate lõhnadega asju oma kodu jaoks: traditsioonilised peene lavendli ja lavandiini kotikesed, eeterlike õlide aroomi difuuserid, tubade lõhnastamisvedelikud, padjaveed, kingiideed … Rikasta oma interjööri Provence’i parfüümidega!